USLOVI UPISA NA MASTER AKADEMSKE STUDIJE

Za upis master akademskih studija dizajna na Računarskom fakultetu mogu konkurisati svi kandidati koji su završili četvorogodišnje školovanje u rangu od 240 ESPB na umetničkim akademijama i fakultetima (u Republici Srbiji ili u inostranstvu), i to u oblasti grafičkog dizajna, veb dizajna, industrijskog dizajna, arhitekture, scenskog dizajna, scenografije, kostimografije, modnog dizajna, animacije, režije, kamere, fotografije, slikarstva, grafike i vajarstva.
Svi kandidati ispitnoj komisiji dostavljaju (na DVD-u) biografiju i katalog radova koji treba da sadrži proizvoljan broj autorskih dela iz jedne od navedenih oblasti:

• animacije
  • multimedije
  • tipografije
  • ilustracije
  • fotografije
  • arhitekture

Kvalitet radova utvrđuje i upoređuje komisija, a prema akademskim standardima Računarskog fakulteta. Komisija polaže pravo na intervju sa kandidatima, kao dodatan vid procene postignuća, interesovanja i motivisanosti kandidata.